מי אנחנו
  כלל פנסיה:
כלל פנסיה וגמל נמצאת בבעלותה של כלל חברה לביטוח בע"מ.
היקף הנכסים המנוהלים על ידה עומד על כ- 46 מיליארד ₪ והיא מנהלת אותם עבור יותר ממיליון עמיתים. בין עמיתיה עובדים שכירים וכן עצמאים. כלל ביטוח פנסיה ופיננסים, החברה האם של כלל פנסיה וגמל דורגה כאחת מחמש חברות הפיננסים האיתנות בישראל.
 
     
     המרכז לביטוח פנסיה חובה - דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ :
"המרכז לביטוח פנסיה חובה" הינו סוכנות ביטוח שיתרונה הבולט הוא ניסיונם הרב של חברי הצוות המוביל שלה (ראו להלן) בתחומי הביטוח הפנסיוני והאינטרנט. כפועל יוצא מכך הקימה הסוכנות מערכות מבוססות טכנולוגיה מתקדמת בהשקעה כספית גדולה. חזונה של הסוכנות הוא להפוך את העולם הפנסיוני לנגיש וברור כך שמעסיקי עובדי משק בית, המחויבים על פי חוק בביטוח עובדיהם , יוכלו להשתמש בטכנולוגיה אותה פיתחה הסוכנות לשם ניהול ההסדר הפנסיוני של עובדיהם בקלות ובפשטות. 


הצוות המוביל
      גלעד שמחוני:
שימש כשותף בכיר בצוות ההקמה המקצועי של הסוכנות.
בוגר אוניברסיטת חיפה בכלכלה ומוסמך במנהל עסקים, בעל ניסיון של כ- 15 שנים בעולם הביטוח בכלל והביטוח הפנסיוני בפרט. עד שנת 2010 היה חבר הנהלה בקבוצת הפניקס.
במסגרת תפקידו כסמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של קבוצת הפניקס הקים וניהל את פעילות האינטרנט.
       
     

עופר קריב:
בוגר אוניברסיטת ת"א במשפטים, בעל ניסיון של כ-15 שנים בעולם הביטוח בכלל והביטוח הפנסיוני בפרט. מנהל בסוכנות הביטוח הותיקה "קריב", שפועלת כ- 40 שנה, מבטחת עשרות אלפי מבוטחים ומתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים למגוון גדול של מעסיקים.
ofer@pensiahova.co.il


רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS